Specialista zákaznického servisu pro ČR a SR

2 weeks ago

Avon, Ohio, United States AVON Full time

O společnosti: Avon je globálním lídrem v oblasti přímého prodeje kosmetických a beauty produktů, s ročním obratem přes 11 miliard USD. V České republice a na Slovensku spolupracuje s více než sedmdesáti tisíci nezávislými prodejci.

Popis pozice: Připojte se k našemu dynamickému týmu Komunikace a PR, který se podílí na úspěšných kampaních a akcích zaměřených na CSR a produktovou komunikaci. Vaším cílem bude aktivně přispívat k našemu poslání: Tvořit lepší svět pro ženy, což přispívá k lepšímu světu pro všechny.

Hlavní odpovědnosti:

  • Koordinace a realizace aktivit spojených s charitativními projekty, jako jsou Avon Za zdravá prsa a Avon proti násilí páchanému na ženách.
  • Spolupráce na udržitelnosti a dobrovolnických aktivitách s globálním týmem.
  • Podpora korporátního PR a naplňování cílů v oblasti posilování postavení žen ve společnosti.
  • Budování pozitivního obrazu společnosti na veřejnosti a v médiích.
  • Tvorba komplexní komunikační strategie pro CSR projekty a korporátní komunikaci.
  • Správa externích dodavatelů a řízení rozpočtu.
  • Komunikace s neziskovými organizacemi a dalšími partnery.

Požadavky:

  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti PR, médií nebo marketingu.
  • Zkušenosti s fundraisingem a CSR jsou výhodou.
  • Vynikající komunikační a prezentační dovednosti.
  • Plynulá angličtina a bezchybná čeština nebo slovenština.
  • Aktivní znalost Microsoft Office a řidičský průkaz.
  • Schopnost pracovat pod tlakem a proaktivně jednat.

Nabízíme:

  • Práci v dynamickém týmu s možností rozvoje v oblasti marketingové komunikace.
  • Silné zázemí mezinárodní společnosti.
  • Benefity jako mobilní telefon, notebook, flexibilní pracovní doba a další.
  • Moderní pracovní prostředí.

Pokud máte zájem o tuto pozici, neváhejte se přihlásit.