Sta? w Dziale Obs?ugi Klienta

2 weeks ago

Corning, United States Corning Incorporated Full time

**STA? W DZIALE OBS?UGI KLIENTA**

**JAKIE B?D? TWOJE ZADANIA:**

* Praca w systemie SAP: wprowadzanie zamwie? do systemu SAP oraz wsparcie dzia?u Order Management w dokonywaniu bie??cych zmian w zamwieniach

* Kontakt z klientem: wsparcie dzia?u Customer Service w codziennych zapytaniach klientw/pomoc w tworzeniu ofert

* Wsparcie przy reklamacjach: zbieranie danych od klientw; udzia? w administracyjnych zadaniach wewn?trz firmy

* Tworzenie dokumentw i faktur komercyjnych

**CZEGO OCZEKUJEMY:**

* Wykszta?cenia wy?szego lub ostatnich lat studiw

* Komunikatywnej znajomo?ci j?z. angielskiego

* Umiej?tno?ci analitycznego my?lenia

* Umiej?tno?ci zarz?dzania czasem

* Umiej?tno?ci pracy w zespole

* Komunikatywno?ci, dyspozycyjno?ci

**OFERUJEMY:**

* Mo?liwo?? zdobycia do?wiadczenia zawodowego w mi?dzynarodowej firmie

* Zatrudnienie na podstawie umowy o prac? na ca?y etat na okres 12 miesi?cy

* Atrakcyjny pakiet benefitw: prywatna opieka medyczna, platforma kafeteryjna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posi?kw

* Bardzo dobr? atmosfer? w pracy

* Mo?liwo?ci rozwoju osobistego

  • Corning, United States CareerBuilder Full time

    **Specjalista/Specjalistka ds. Obs?ugi Klienta** **JAKIE B?D? TWOJE ZADANIA:** * Utrzymywanie sta?ego kontaktu z klientem w procesie realizacji zamwie? * Budowanie i utrzymywanie d?ugofalowych relacji z klientami (B2B) * Zapewnienie wysokiej jako?ci obs?ugi klienta * Zarz?dzanie zamwieniami, praca w systemie SAP oraz CRM * Koordynacja procesu dostaw *...

  • Corning, United States Corning Incorporated Full time

    **JAKIE B?D? TWOJE ZADANIA:** * Codzienne wprowadzanie zamwie? w systemie SAP * Bie??ce zarz?dzanie zamwieniami i dokonywanie zmian * Tworzenie dokumentw i wystawianie faktur komercyjnych * Rozwi?zywanie bie??cych rozbie?no?ci w zamwieniach klienta * Codzienna komunikacja z dzia?em Obs?ugi Klienta oraz dzia?ami wsp?pracuj?cymi (planowanie produkcji,...