Mechanik aut i naczep

3 weeks ago

Cleveland, Ohio, United States TIP Trailer Services Full time

Mechanik aut ciężarowych i naczep

TIP Trailer Services oferuje szeroki zakres usług klientom zajmującym się transportem i logistyką. Posiadając flotę liczącą ponad jednostek jesteśmy jedną z największych firm zajmujących się wynajmem i naprawą naczep w Europie.

Zakres obowiązków

* Serwis naczep, przyczep i samochodów ciężarowych
* Wykonywanie diagnostyki
* Naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki

Wymagania

* Wiedza z zakresu napraw pojazdów
* Doświadczenie w pracy jako mechanik
* Prawo jazdy kat. B (kat. C/E mile widziane)
* Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej, stabilnej i rozwijającej się firmie
* Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, karta sportowa-kulturalna)
* Podnoszenie kwalifikacji i uprawnień
* Bezpieczne warunki pracy w profesjonalnym i pomocnym zespole

Aplikacja

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub odwiedzić nas osobiście.

Możesz również przesłać CV za pomocą przycisku Aplikuj szybko.